poniedziałek, 31 stycznia 2011

Witamy Pana Dawida!

Wśród Obserwatorów pojawił się dzisiaj pierwszy mężczyzna - Pan Dawid, którego serdecznie witamy!  :-)

PS. Podzielam Pana fascynację techniką pergaminową, też kocham ten sposób zdobienia kartek, zakładek, pudełek itd. Poniżej dwie moje prace; hmmm może nie są doskonałe, bo to jedne z pierwszych kartek, w których wykorzystałam możliwości kalki. Od czasu ich wykonania minęły już prawie 3 lata, a ja nadal ćwiczę się w tej technice :-) Pozdrawiam serdecznie. Abakus


4 komentarze:

 1. Dziękuję za tak miłe powitanie :) Myślę, że będę tutaj dość częstym gościem, ponieważ prezentowane przez Was prace są niezmiernie interesujące i bardzo piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne...ja kiedys tez bawiłam się w tworzenie kartek pergamano...ale jakos to u mnie zanikło...hmmmm...niewiedzieć czmu...hehe:)ale te są super!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne prace!Dla mnie pergamano jest tak delikatne jak skrzydła motyla. Podziwiam wszystkich tworzących w tej technice. Chyba na wykonanie pracy w tej technice potrzeba sporo czasu. Czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, potrzeba dużo czasu i cierpliwości, ale wszystkiego można się nauczyć :-) Potrzebna jest także silna wola i motywacja. Ja pierwszy raz prace zrobione z kalki zobaczyłam w Internecie prawie 4 lata temu i zakochałam się w tej technice od pierwszego spojrzenia :-) Miłość trwa do dnia dzisiejszego. Abakus.

  OdpowiedzUsuń