piątek, 3 maja 2013

Kartka z okazji pierwszych urodzin


Majowy weekend upływa Oliwiien bardzo pracowicie, co nie ukrywam, bardzo mnie cieszy, bo dzięki temu możemy podziwiać piękne efekty tej pracy ;)) Kartka z okazji pierwszych urodzin powstała z zestawu papierów Tilda Country Escape. Papiery te świetnie wpisały się w romantyczną stylistykę shabby chic, która była źródłem inspiracji dla Oliwiien :)) 


Papiery Tildowe lubię nie tylko za przepiękne wzory, ale i za delikatną kolorystykę i elementy, które pozwalają na stworzenie pracy na każdą okazję. Tym razem sięgnęłam po kolekcję "Country Escape", by wykonać słodką karteczkę na roczek w stylu shabby chic. Kartka ma formę sztalugową  - również dlatego, by nie zasłaniać napisem pięknych wzorów :-) Poszczególne papiery potuszowałam, przeszyłam maszynowo i dodałam ozdobny border z dziurkacza z satynową wstążeczką. W centrum umieściłam kolorowany tuszami stemplowy obrazek z dodatkiem różyczek wyciętych z papieru oraz kryształowych serduszek Primy. Te same serduszka znalazły się przy napisie. Końcowym akcentem są perełki zrobione Liquid Pearls w kolorze lawendy.


Majówka trwa, życzę Wam udanego odpoczynku i słonka, a tym z Was, które pracują nad nowymi projektami jak Oliwiaen - wielu inspiracji :))

2 komentarze: