sobota, 25 maja 2013

Czekoladownik dla Mamy


Jutro wyjątkowy dzień, swoje święto obchodzą wszystkie Mamy :)) Z tej okazji Oliwiaen przygotowała coś specjalnego - piękny, słodki upominek, czyli czekoladownik :))

Żaden prezent nie jest zbyt kosztowny, by zrównoważyć wysiłek i miłość, jaką otrzymujemy od naszych kochanych Mam. Czasem więc wystarczy naprawdę drobiazg, by pokazać im, jak bardzo doceniamy ich serce i poświęcenie. A jeśli ten drobiazg będzie wykonany własnoręcznie, jego wartość będzie tym większa! W myśl tej zasady, z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotowałam upominek z serii 2 w 1 - ozdobne opakowanie na tabliczkę czekolady wraz z bilecikiem, na którym można wpisać życzenia.
Jak widać było na przykładzie kartki ślubnej, kolekcja zimowa i wiosenna papierów Tildy świetnie łączą się ze sobą, przy każdej okazji :-) A czekoladownik pokazuje również, że dzięki ozdobnym die-cutom dołączonym do zestawu papierów wykonana z nich praca nie potrzebuje niemal żadnych dodatków! Do pięknych papierów i elementów umocowanych na taśmie 3D dodałam jedynie delikatne kryształki, brzoskwiniową wstążeczkę i odrobinę brokatu.

Serdeczne życzenia dla Mam! :))
2 komentarze: