niedziela, 2 grudnia 2012

Anielskie kartki świąteczne


Mamy już grudzień i wielkie odliczanie do Świąt ruszyło na dobre :) Na pewno jesteście w ferworze pracy nad kartkami, które pofruną do bliskich ze świątecznymi życzeniami :) Dziś mam dla Was piękne, anielskie inspiracje od Oliwiien:


Boże Narodzenie już za pasem, to już ostatni dzwonek na robienie świątecznych kartek :-) Z zimowej kolekcji papierów Tilda Winter Memories przygotowałam dwie, z motywami aniołków.
Na mniejszej odbiłam na etykiecie z arkusza die-cutów okrągły napis z zestawu świątecznych stempli MME i dodałam główkę aniołka. Dodatkową ozdobą jest snieżynkowy border wykonany dziurkaczem Marthy Stewart, na którym przyszyłam różne guziki, brokat i "płatki śniegu" zrobione białymi perłami w płynie.
Na dużej kartce również wykorzystałam etykietkę i postać aniołka z arkusza die-cutów (które towarzyszą każdemu zestawowi papierów Tilda), dodając gwiazdki wycięte z brokatowego papieru dziurkaczem Glacial Snowflake i perłowe "płatki śniegu", a nadrukowane gałązki pokrywając srebrzystym brokatem. A na dowód, że scrapperce wszystko "przyda-się" - atłasowa wstążeczka pochodzi z wieszaczków do bluzki, którą ostatnio kupiłam :-)
Serdeczne pozdrowienia!

3 komentarze: