sobota, 18 czerwca 2011

Albumy na zakończenie roku i literka :)

Kasia (Artnova24) jest autorką dwóch pięknych albumów, które powstały jako podziękowanie dla pań wychowawczyń od dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego. Albumy już powędrowały do nowych właścicielek. Kwiaty, choć urokliwe, niestety kiedyś zwiędną, a takie albumy będą trwały i przywoływały wspomnienia oraz uśmiech na twarzy :) 

Kiedy poproszono mnie o zrobienie pamiątkowych albumów z pracami dzieci dla pani wychowawczyni klasy III, nie mogło być inaczej. Wyjątkowy papier Tildy poszedł pod nożyczki :)  Delikatne kolory i wzory papierków są jak uśmiech  Dzieci. Piękne desenie w doskonały sposób oddają nastrój jaki miał tu zapanować.
Praca z papierem była czystą przyjemnoscią. Wytrzymały o delikatnej,ale wyrazistej barwie, bardzo plastyczny (postarzany zachowywał się bardzo profesjonalnie i darł tylko tam gdzie powinien:)) Papierowe róże wyglądają jak żywe i nadają pracy delikatności.
Miłość do Tildowych papierów trwa i myślę, że prędko się nie skończy:)) Z czystym sumieniem mogę je Wam polecić:)  
Artnova24 

Natomiast drewniana literka zyskała nową szatę dzięki Anicie ("anita się nudzi"), z którą będziemy mieli przyjemność współpracować i która będzie tworzyła dla nas dekoracje i drobiazgi dla domu z produktów dostępnych w Scrapgalerii. Mam nadzieję, że jej pomysłowe prace zainspirują Was do upiększania Waszych wnętrz :) 
Anita wykorzystała do ozdobienia literki papiery, brązową i białą farbę, tusz versafine oraz metalowe ćwieki w kształcie śrubek. A efekt możecie podziwiać tutaj:       
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz