niedziela, 22 lipca 2012

Torcik weselny

Dzisiaj kolejna niespodzianka od Oliwiien - tym razem dla młodej pary, której chcemy w nietuzinkowy sposób podarować "kilka złotych" na nową drogę życia :) Zobaczcie, jak wykonać exploding box, czyli pudełeczko z niespodzianką:

Lato to tradycyjnie czas nasilenia sezonu ślubnego. Młode pary chcą skorzystać z ładnej pogody, by wejście na wspólną drogę życia kojarzyło im się z radością, ciepłem i słońcem. W takim wyjątkowym dniu warto wręczyć wyjątkową kartkę - albo lepiej, upominek, który pełni funkcję i kartki z życzeniami, i opakowania na prezent "finansowy", i ozdoby, która długo po ślubie może przypominać ten dzień. Taką funkcję pełni exploding box - pudełko, którego boki nie są sklejone, ale po zdjęciu wieczka otwierają się i ukazują zawartość. Swoje pudełko ozdobiłam połączonymi papierami Tildy z zestawów Gardenparty i Summer Blues.
Kompozycję kwiatową na wieczku zdobi piękna róża z cukrowym brokatem, z zestawu Peach Frost. Torcik wewnątrz ozodbiony jest różyczkami oraz udekorowany "lukrem" przy pomocy Liquid Pearls w kolorze White Opal. Trzy ścianki zawierają paski, za które można wsunąć banknoty na konkretny cel, natomiast czwarta ścianka etykietę, zdobioną kryształkami Prima, przeznaczoną na wpisanie życzeń.
4 komentarze:

 1. Pięknie dobrane kolory!Świetnym pomysłem są paski na pieniązki na konkretny cel:)

  OdpowiedzUsuń
 2. prześliczny! Tak jak Twój ostatni ślubny box :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne pod każdym względem:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń