środa, 7 marca 2012

Coś specjalnie dla Pań :)

Drogie Panie, jutro świętujemy na całego :) Z czystym sumieniem będziemy przyjmować życzenia, kwiaty i prezenty ;) Z upominku, który przygotowała Oliwiaen, ucieszyłaby się na pewno każda kobieta. Piękna kolorystyka, przemyślana kompozycja i nawiązania do stylistyki lat 50-tych XX wieku to niezaprzeczalne atuty tego superkobiecego zestawu :) 

Z okazji Dnia Kobiet przygotowałam mały zestaw, taki właśnie typowo kobiecy :-) Komplet składa się z notesu i kartki, a do ich zrobienia wykorzystałam papiery z zestawów: MME Sunshine, Tilda Summer Blues oraz Tilda Sewingbird, najnowszą propozycję skierowaną już typowo do scrapperek. 
O ile wcześniejsze papiery były po prostu papierowymi wersjami pięknych Tildowych tkanin, tak ta najnowsza kolekcja obok wzorów z tkanin zawierają również kompozycje jakby stworzone pod layouty - a stylistyka "krawiecka" spodoba się nie tylko amatorce szycia! 
 Dodatkowo arkusze die-cutów zawarte w zestawach bardzo ułatwiają tworzenie własnych kompozycji.
Okładka notesu powstała z połączenia papierów i die-cutów, a świetnie odnalazł się tam również ćwiek z zestawu MME Sunshine, przedstawiający zabytkową maszynę do szycia :-)
Na wewnętrznej okładce umieściłam kieszonkę, a na tylnej kolejny die-cut.
Kartka powstała z resztek arkuszy z okładki oraz manekina z osobnego arkusza die-cutów.

5 komentarzy: