sobota, 6 sierpnia 2011

Ach, ci mężczyźni ;)

Oliwiaen poruszyła kwestię kartek okolicznościowych dla mężczyzn, która - tak się akurat składa - jest dla mnie bardzo aktualna, ponieważ zbliżają się imieniny mojego męża i już od kilku dni zastanawiam się nad jakimś oryginalnym dodatkiem do prezentu dla niego :) Nie mam wątpliwości, że kartka przygotowana przez naszą projektantkę ma w sobie to coś, co trafi idealnie w męski gust :)

Czasem mam problem - i wiem, że wiele z Was również - z kartkami, czy w ogóle pracami dla mężczyzn. Nie wszyscy lubią kwiaty, z kolorami też kłopot. Dlatego, kiedy zabierałam się za kartkę urodzinową dla męża, sięgnęłam po niezawodne papiery MME ze starszych kolekcji - bardzo lubię ich tłoczoną fakturę, która pięknym wzorom dodaje smaczku retro. I te kolory - idealne dla mężczyzn, choć i kobiecie na pewno bardzo by się spodobały :-)
Kartkę przygotowałam na bazie arkusza Stella & Rose Happy Bouquet - odwrotna strona arkusza jest granatowa, co dało efekt eleganckiego warstwowania kolorowych arkuszy. Pozostałe użyte papiery to Delightful Diamond oraz Helpful Houndstooth, oba z serii So Sophie.
Ozdobny brzeg powstał dzięki dziurkaczowi MS Iron Fence, a ćwieki z cyframi pochodzą z zestawów ćwieków MME Stella & Rose - akurat trafiły się te właściwe, żeby złożyć liczbę urodzin :-) Rozetki z wykrojnika zastąpiły kwiaty.
Całości dopełnia naklejka z zestawu MME Lovely Label Stickers i kolorowana tuszami Distress odbitka stempla WOJ.
3 komentarze:

  1. Faktycznie bardzo ciężko zrobić męską kartkę...ale ta jest rewelacyjna!:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna:)...rewelacyjne ćwieki:)

    OdpowiedzUsuń