środa, 25 maja 2011

Dzień Mamy już jutro!

26 maja to wyjątkowy dzień w roku, bo wtedy właśnie mają swoje święto wyjątkowe osoby, czyli wszystkie Mamy :) Z tej okazji współpracująca z naszym sklepem projektantka, Oliwiaen, przygotowała z myślą o Mamach coś specjalnego - delikatny i romantyczny notes z ptaszkiem oraz kartkę z niespodzianką: 

Zestaw zrobiłam z papierów Tilda Kitchen Garden, również wszystkie elementy ozdobne wycięłam z arkusza dodatków z zestawu. Dodatkowo na okładce wykorzystałam ćwiek z zestawu Deligthful MME, falbankę z dziurkacza Doily Lace oraz wstążki: różową w kratkę i cienką satynową. Wszystkie elementy przed przeszyciem bądź przyklejeniem potuszowałam tuszami Distress.
Kartka natomiast zawiera mały upominek: torebkę nasion do wysiania na grządkę bądź w doniczce - zamiast kwiatów ciętych własny mały ogródek dla mamy :-) Nasiona umieściłam w kieszonce z kalki technicznej, którą przyszyłam wraz z pozostałymi elementami do bazy kartki. Po wyjęciu torebki nasion pod kalką widać piękny wzór papieru. Ozdobne kropeczki zrobiłam medium Liquid Pearls w kolorze White Opal.
4 komentarze:

 1. Piękny notes :) Świetnie połączone kolory. Bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny komplet!!!
  Delikatny i romantyczny!
  Świetne kolory i nienaganne wykonanie!
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny pomysł z tymi nasionami w karteczce! I jak wszystko się pięknie prezentuje, łacznie z miniaturowymi akcesoriami ogrodowymi.

  OdpowiedzUsuń