czwartek, 21 kwietnia 2011

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Kilka dni temu oniemiałam na widok gigantycznych pisanek, które przyniosła ze sobą Kasia, czyli ArtNova24 :) Kasia wykonała je ze strusich jaj, jedną ozdobiła farbami (fachowa nazwa tej pracochłonnej techniki to "tapowanie" :), a drugą okleiła papierem i owinęła tasiemkami. Brakowało nam jeszcze jakiegoś maleńkiego ozdobnego akcentu, więc pomyślałyśmy o ażurowej metalowej ozdobie http://www.scrapgaleria.pl/index.php?p1302,metalowe-ozdoby-metal-decoration-silver-4-pcs (pośrodku przykleiłyśmy białą perełkę) i białych koronach http://www.scrapgaleria.pl/index.php?p1307,ozdoby-relief-deco-crowns. Stare, pamiątkowe zegarki wyczarował mój mąż, nawet nie wiedziałam, że ukrywa gdzieś takie skarby ;) A drewniana, postarzana taca to nasz łup, który przywieźliśmy z weekendu w Sopocie. 
Na naszej tacy pięknie prezentują się też malutkie słoiczki z miodem ozdobione tkaniną z motywem ptaszka odbitym za pomocą stempla silikonowego z zestawu http://www.scrapgaleria.pl/index.php?p1198,stemple-silikonowe-clear-stamp-melody. To też dzieło Kasi :)          
A że Wielkanoc już naprawdę za moment, życzę wszystkim wspaniałych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, mnóstwa słońca za oknem i tej chwilki tylko dla siebie na oddech, refleksję, wspomnienia ...  Wesołych Świąt!

Pozdrawiam serdecznie :) 3 komentarze:

  1. Wesołych,spokojnych i radosnych świąt oraz smacznego jajka:)Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Przesyłam równie ciepłe życzenia Wesołych Świąt!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękujemy :)) I wzajemnie, wszystkiego najlepszego na te Święta :)

    OdpowiedzUsuń