niedziela, 20 marca 2011

Skrapowisko, czyli raj dla miłośników scrapbookingu :)

W sobotę nasz sklep miał swoje stoisko na zjeździe scrapbookingowym "Skrapowisko," który odbył się w Łodzi :) Pierwszy raz braliśmy udział w tego typu imprezie i na początku towarzyszył nam leciutki stresik, jednak szybko okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Szeroki uśmiech organizatorek zjazdu i sympatyczna atmosfera pomogły nam błyskawicznie się rozluźnić :) Odwiedzający dopisali, a ilości i kolory produktów w każdym stoisku przyprawiłyby o zawrót głowy najbardziej opanowaną scrapperkę ;) Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, z którymi mieliśmy okazję zamienić kilka słów, a szczególnie serdecznie naszych "sąsiadów" z prawicy i lewicy, czyli załogi sklepów ScrapArt i Lemonade :) 8 komentarzy:

 1. Dziękujemy wam bardzo za przybycie! Bardzo się cieszymy, że was poznałyśmy :) Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy na jakimś zjeździe!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło było mi poznać tak sympatyczne i zyczliwe osoby :) Dziękujemy za udział w Skrapowisku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj Raj na Ziemii, a ja miałąm tam tak daleko:(

  OdpowiedzUsuń
 4. o łał...a mnie tam nie było.....ech.....

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja gapa załapałam się na poznanie jedynie męskiej części zespołu :) niemniej jednak - fajnie ze byliście! a zakupione tildowe papiery i dodatki już mam w przetwarzaniu - dzięki za te cuda!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie było Was poznać osobiście!!! Bardzo miło zapisaliście się w naszej pamięci :) a zakupiona Tilda czeka z niecierpliwością na realizację...

  Pozdrawiamy i mam nadzieję że wkrótce spotkamy się i dane nam będzie jeszcze bliżej się poznać :)

  Ekipa Na-Strychu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojej, jak miło, dziękujemy za te słowa :))
  Nam również było bardzo miło poznać tyle osób związanych ze scrapbookingiem (o niektórych słyszeliśmy, o innych czytaliśmy, jeszcze innych widzieliśmy na zdjęciu w sieci :)
  Na pewno jeszcze się spotkamy, a kto przegapił/zapomnniał/nie mógł, niech żałuje i następnym razem lepiej się postara ;))

  P.S. Jak Tilda już będzie "przetworzona," to czekamy na zdjęcia prac!

  OdpowiedzUsuń
 8. hahah, obiecuję następnym razem poznać się z moją imienniczką (Kamilcia mnie uświadomiła). skrap mam prawie :)

  OdpowiedzUsuń